خارق | اخبار فناوری

تازه ترین خبرهای ایران و جهان در حوزه فناوری

اپل موزیک با تم تیره و نمایش آنی متن ترانه برای اندروید به‌روزرسانی شد

  • 726
اپل موزیک با تم تیره و نمایش آنی متن ترانه برای اندروید به‌روزرسانی شد

در به‌روزرسانی جدید نسخه‌ی بتا اپلیکیشن استریم موسیقی اپل موزیک برای کاربران اندروید، تم تیره و نمایش آنی متن ترانه‌ها اضافه شد.

اپل در رویداد توسعه‌دهندگان WWDC 2019 که اواخر خرداد‌ماه برگزار شد، از تم تیره و نمایش آنی متن ترانه درکنار برخی دیگر از ویژگی‌های برای iOS 13 رونمایی کرد. 

اکنون پس‌از مدت‌ها انتظار، کوپرتینو‌نشین‌ها به‌روزرسانی جدیدی را برای نسخه‌ی اندرویدی اپل موزیک منتشر کردند که به‌موجب‌آن، آن‌دسته از کاربرانی که عضو برنامه‌ی بتا اپل موزیک هستند، قادر به بررسی قابلیت‌های جدید خواهند بود. 

به‌روزرسانی اخیر اپل موزیک، شماره‌ی نسخه‌ی این اپلیکیشن را به ۳.۰.۰ ارتقاء می‌دهد؛ با‌این‌حال برای چشیدنِ طعم تغییرات و قابلیت‌های جدید، باید عضو آزمایش‌کنندگان اپل موزیک باشید که هم‌اکنون درحالت تکمیل ظرفیت قرار دارد. برای قرارگیری در جامعه‌ی آزمایش‌کنندگان باید ازطریق این لینک یا فروشگاه گوگل‌پلی اقدام کنید.

در نسخه‌ی سوم اپل موزیک، بسیاری از قابلیت‌هایی که پیش‌تر در پیش‌نمایش iOS 13 مشاهده کرده بودیم، شاهد هستیم که از شاخص‌ترینِ آن‌ها می‌توان به صفحه‌ی بازطراحی‌شده Now Playing درکنار تم تیره و نمایش آنی متن ترانه‌ها اشاره کرد. 

اپل درباره‌ی قابلیت نمایش آنی متن ترانه‌‌ها می‌گوید:

گزینه Lyrics را روشن کنید تا در هنگام پخش موسیقی موردعلاقه‌تان، هم‌زمان متن ترانه را نیز دنبال کنید. هر خط از ترانه همگام با موسیقی نمایش داده می‌شود؛ بنابراین شما همواره می‌دانید که کجا هستید و متن بعدی چه خواهد بود. با ضربه‌زدن روی بخش مورد‌علاقه‌تان از متن ترانه، موسیقی را نیز مستقیماً به همان قسمت هدایت کنید. [در‌این‌بین] انیمیشن‌های زیبا دنبال‌کردن متن موسیقی‌های موردعلاقه‌تان را سرگرم‌کننده می‌سازد. 

انتظار می‌رود که انتشار این قابلیت‌ها در قالب نسخه‌ی نهایی تا زمان انتشار iOS 13 در پاییز سال جاری به‌طول بینجامد؛ بنابراین اگر به آزمایش قابلیت‌های جدید علاقه‌مند هستید، سعی کنید هرطور که شده و از هر روزنه‌ای برای ورود به جامعه‌ی آزمایش‌کننده اپل موزیک استفاده کنید. 

دیدگاه خود را در‌این‌باره با ما و دیگر کاربران به‌اشتراک بگذارید. از بین اسپاتیفای و اپل موزیک کدامیک را برای استریم موسیقی ترجیح می‌دهید؟ دلیل خود را ذکر کنید.

 

  1. هنوز هیچ نظری ارسال نشده است