خارق | اخبار فناوری

تازه ترین خبرهای ایران و جهان در حوزه فناوری

استودیو جدید سازنده اسپیلنتر سل و Assassin’s Creed؛ ساخت بازی برای پلی استیشن سونی

  • 366
استودیو جدید سازنده اسپیلنتر سل و Assassin’s Creed؛ ساخت بازی برای پلی استیشن سونی

استودیو Haven ، تهیه‌کننده‌ی معروف آثاری همچون بازی Splinter Cell: Blacklist مشغول ساخت یک مجموعه بازی جدید انحصاری برای پلی استیشن سونی شده است.

جید ریموند رئیس استودیو Haven ، که او را به خاطر آثاری تحسین‌شده همچون بازی Assassin’s Creed، بازی Assassin’s Creed II و بازی Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist می‌شناسیم، اکنون مدیر اجرایی استودیو بازی‌سازی جدید Haven است؛ یک استودیو که به‌صورت مستقل فعالیت می‌کند و با همکاری پلی استیشن مشغول ساخت یک مجموعه بازی انحصاری جدید روی پلی استیشن ۵ شده است.

جید ریموند به طرفدارهای پلی استیشن می‌گوید که منتظر یک بازی فوق‌العاده باشند

ریموند با بیشتر از ۲۵ سال سابقه‌ی بازی‌سازی و مدیریت تیم‌های مختلف قطعا دانش فراوانی برای مدیریت استودیو Haven دارد. زیرا او هم پیروزی‌های بزرگ و هم شکست‌ها را در دنیای ویدیوگیم لمس کرد.

خبر رسمی معرفی استودیو Haven جید ریموند را بلاگ رسمی پلی استیشن سونی تحویل طرفدارها داد تا همه بدانند که او مشغول ساخت «یک آی‌پی جدید معرفی‌نشده» است؛ اثری در انحصار پلی استیشن.همچنین باید بدانید که ریموند در تأسیس استودیو تنها نبود و بسیاری از همکارهای قدیمی و کاربلد او به Haven پیوسته‌اند. او می‌گوید که آن‌ها می‌خواهند تجربه‌ای فوق‌العاده را تقدیم گیمرهای پلی استیشن کنند. تازه بازی استودیو Haven در مرحله‌ی پیش‌تولید نیست و ظاهرا ریموند با جدیت مشغول کار روی بخش‌های اصلی آن شده است. به مانند بازی‌های دیگری که با همکاری جدی سونی ساخته می‌شود، اثر جدید جید ریموند تحت برند PS Studios به‌دست طرفدارها می‌رسد.

 

  1. هنوز هیچ نظری ارسال نشده است