خارق | اخبار فناوری

تازه ترین خبرهای ایران و جهان در حوزه فناوری

طرح پیش فروش ایران خودرو؛ ویژه اسفند ماه ۱۳۹۹

  • 205
طرح پیش فروش ایران خودرو؛ ویژه اسفند ماه ۱۳۹۹

ایران‌ خودرو طرح پیش‌فروش عادی (تحویل حداکثر ۱۲ ماهه) شامل خودروهای سورن پلاس، ۲۰۷ سقف شیشه‌ای، ۲۰۶ تیپ دو، پژو پارس و رانا پلاس را از امروز ۱۰ اسفندماه به مدت سه روز آغاز کرد.

متقاضیانی که در قرعه‌کشی‎‌های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده‌اند، می‌توانند در طرح پیش‌فروش عادی با شرایط زیر ثبت ‌نام کنند. در این پیش‌فروش، قیمت خودرو مطابق زمان تحویل قید‌شده در قرارداد خواهد بود. 

گروه صنعتی ایران‌خودرو پیش‌فروش جدید خود را از امروز آغاز کرد. در این طرح دنا، سورن پلاس، پژو پارس، ۲۰۶ تیپ دو، ۲۰۷ سقف شیشه‌ای و رانا با موعد تحویل حداکثر یک‌ساله عرضه خواهد شد. طرح پیش‌فروش از ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه ۱۰ اسفندماه تا ساعت ۲۳:۵۹ سه‌شنبه ۱۲ اسفند فعال خواهد بود. موعد تحویل خودروها، از دی تا اسفندماه ۱۴۰۰ پیش‌بینی شده است. برندگان از طریقه قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

 مشتریان نهایی پس از گذشت حداکثر سه روز از اتمام مهلت ثبت نام و ازطریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر تعیین خواهند شد. به منظور مشارکت مشتریان واقعی، در این طرح  نیز محدودیت ثبت نام در نظر گرفته شده است.

شرایط عمومی بخشنامه

۱. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.

۲. متقاضی به ارائه‌ی اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) ملزم است.

۳. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت‌ نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا ۴۸ ماه است.

۴. امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به‌صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

۵. متقاضی باید هنگام ثبت ‌نام، شماره‌ حساب (شماره‌ شبا) خود را معرفی کند و لازم است از کارت‌ بانکی به‌ نام خود برای واریز وجه استفاده کند. شماره‌ تلفن همراه معرفی‌شده باید به ‌نامِ خود متقاضی باشد.

۶. ثبت ‌نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

۷. کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه متقاضی انتخاب می‌شود، باید با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

۸. انتقال حقوق ناشی از انتخاب ‌شدن در قرعه‌کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

۹. گارانتی خودرو پس از سه ماه از زمان تحویل در صورت مراجعه ‌نکردن به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه، باطل می‌شود. همچنین در مراجعه به نمایندگی، کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو الزامی است.

۱۰. سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک‌ساله رهن نزد شرکت ایران‌خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه‌ حساب مشترى و فکّ رهن، تحویل مشتریان گرامى خواهد شد.

نکته ۱: برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب روی خودرو)، ثبت ‌نام میسر نخواهد بود.

نکته ۲: اگر افراد بدون گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) یا دارای پلاک انتظامی فعال در این طرح ثبت ‌نام کنند، ضمن منتفی تلقی ‌شدن ثبت ‌نام، تا سه سال نمی‌توانند در هیچ‌ یک از طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران‌خودرو ثبت ‌نام کنند.

نکته ۳: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو، سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.    

 

  1. هنوز هیچ نظری ارسال نشده است