خارق | اخبار فناوری

تازه ترین خبرهای ایران و جهان در حوزه فناوری

بتای عمومی Resident Evil Resistance پس از رفع مشکلات برای PS4 و PC منتشر شد

  • 174
بتای عمومی Resident Evil Resistance پس از رفع مشکلات برای PS4 و PC منتشر شد

پس از رفع مشکلات بتای عمومی Resident Evil Resistance حال کاربران پلی استیشن ۴ و کامپیوتر نیز می‌توانند به تجربه این بازی بپردازند.

بنابر جدیدترین اخبار بازی؛ بتای عمومی بخش چند نفره بازی Resident Evil 3 که Resident Evil Resistance نام دارد، هم‌اکنون برای برای پلی استیشن ۴ و پی سی در دسترس قرار گرفته است. این بتای عمومی در واقع قرار بود از ۲۷ مارس آغاز شود، این اتفاق اما به دلایل فنی به تعویق افتاد. کاربران ایکس باکس با توجه به اینکه مشکلی برای بازی‌شان ایجاد نشده بود می‌توانند به روال سابق این بتای عمومی را تجربه کنند.

کاربران پلی استیشن ۴ باید در نظر داشته باشند که برای تجربه Resident Evil Resistance باید نسخه ۱.۰۱ فریمور کنسول خود را نصب داشته باشند. برای اطمینان از داشتن این نسخه از فریمور، می‌توانید سابقه آپدیت‌های خود را بررسی کنید. اگر در سوابق آپدیت‌ها نتوانستید مشکل بازی را حل کنید، احتمالا این مشکل با ری‌استارت کردن بازی رفع خواهد شد. تاریخ اتمام بتای عمومی Resident Evil Resistance روز ۳ آوریل (۱۵ فروردین) که روز عرضه بازی Resident Evil 3 Remake برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و ویندوز است، اعلام شده است.

 

  1. هنوز هیچ نظری ارسال نشده است