خارق | اخبار فناوری

تازه ترین خبرهای ایران و جهان در حوزه فناوری

رندر هدفون گلکسی بادز بین سامسونگ فاش شد

  • 33
رندر هدفون گلکسی بادز بین سامسونگ فاش شد

رندرهای فاش‌شده از هدفون بعدی سامسونگ با کدنام گلکسی بادز بین نشان می‌دهند این هدفون قرار است درمقایسه‌با مدل‌های پیشین، تغییراتی اساسی در بخش طراحی به‌خود ببیند. 

گلکسی بادز پلاس (+Samsung Galaxy Buds) جدیدترین و بهترین هدفون کاملا بی‌سیم سامسونگ به‌شمار می‌آید که زمان زیادی از معرفی رسمی آن نمی‌گذرد. طراحی کلی گلکسی بادز پلاس شباهت بسیار زیادی به گلکسی بادز و هدفون گیر آیکون‌ایکس (Gear IconX) دارد. بااین‌حال، به‌نظر می‌رسد کره‌‌ا‌ی‌ها قصد دارند در مدل بعدی هدفون‌های کاملا بی‌سیم خود به‌ طراحی جدیدی روی بیاورند. 

 

 

ساعاتی پیش رندرهای منتسب‌ به نسل بعدی هدفون کاملا بی‌سیم سامسونگ با کدنام گلکسی بادز بین (Galaxy Buds Bean) در فضای وب فاش شدند. Bean به‌معنی لوبیا است و با نگاهی به رندرهای جدید، متوجه می‌شوید هدفون جدید سامسونگ شباهت زیادی به لوبیا دارد. در این رندرها، می‌بینیم هدفون جدید سامسونگ قرار است طراحی منحصربه‌فرد و رنگ‌بندی متنوع‌تری داشته باشد و تفاوت‌های زیادی در بین آن و هدفون‌های پیشین این شرکت کره‌ای به‌چشم بخورد. رندرها نشان می‌دهند در گلکسی بادز بین، درایورها مستقیما وارد کانال گوش می‌شوند و تمامی سخت‌افزار به‌کاررفته در آن‌، در بخش بالایی‌ هدفون جای می‌گیرند. 

براساس ادعاهای چند منبع مختلف و به‌نقل از یکی از افشاگران شناخته‌شده‌ی صنعت فناوری با نام کاربری Roland Quandt، شماره‌مدل هدفون جدید سامسونگ SM-R180 است و با دو درایور تولید خواهد شد. افزون‌بر‌این، گفته می‌شود گلکسی بادز بین همچون گلکسی بادز پلاس میکروفون سه‌گانه دارد.

 

 

ظاهرا مراحل تولید هدفون گلکسی بادز بین هنوز در حال جریان است و به‌اتمام نرسیده؛ بنابراین، ظرفیت باتری یا ابعاد دقیق آن را نمی‌دانیم. Quandt در توییتی مدعی شده است یکی از سَری‌های هدفون طولی معادل ۲/۸ سانتی‌متر است؛ موضوعی که نشان می‌دهد گلکسی بادز بین هدفون جمع‌و‌جوری است و به‌راحتی در داخل گوش‌های کوچک نیز جای می‌گیرد. اگر مراحل تولید هدفون تا تابستان پیش‌ رو خاتمه یابد، احتمالا معرفی گلکسی بادز بین به‌همراه گوشی‌های خانواده‌ی گلکسی نوت ۲۰ را شاهد خواهیم بود.

 

  1. هنوز هیچ نظری ارسال نشده است