خارق | اخبار فناوری

تازه ترین خبرهای ایران و جهان در حوزه فناوری

گلکسی زد فولد ۳ جانشین معنوی گلکسی نوت ۲۰ خواهد شد؟!

  • 179
گلکسی زد فولد ۳ جانشین معنوی گلکسی نوت ۲۰ خواهد شد؟!

براساس شایعات مطرح شده ، تولید گلکسی زد فولد ۳ در ماه جولای شروع می‌شود. این گوشی جایگاه مخصوص قلم دیجیتال دارد.

گلکسی اس ۲۱ اولترا از قلم دیجیتال پشتیبانی می‌کند؛ اما تا کنون جایگزین کاملی برای سری نوت به‌حساب نمی‌آید. به گزارش فون‌آرنا و طبق شایعات، سامسونگ قصد دارد تولید سری نوت را پایان بدهد و احتمالا گلکسی نوت ۲۰ اف ای آخرین مدل این گوشی خواهد بود؛ اما خبر جالب این است که به ‌نظر می‌رسد گلکسی زد فولد ۳ جایگزین معنوی گلکسی نوت ۲۰ خواهد بود.

اولین گوشی تاشدنی سال ۲۰۲۱ توسط هواوی معرفی شد و به نظر می‌رسد سامسونگ، گوگل، شیائومی، اوپو و ویوو هم قصد دارند گوشی‌ تاشدنی راهی بازار کنند. براساس شایعات، تولید گلکسی زد فولد ۳ در ماه جولای شروع می‌شود و مدتی پس از آن راهی بازار خواهد شد. حساب توییتر Ice Universe اعلام کرده است که گلکسی زد فولد ۳ به احتمال زیاد جایگزین معنوی سری نوت خواهد بود و به تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای هم مجهز می‌شود.

گلکسی زد فولد ۳ دومین محصول سامسونگ به جز سری نوت خواهد بود که از قلم دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برخلاف گلکسی اس ۲۱ اولترا، گلکسی زد فولد ۳ جایگاهی خاص برای قلم دیجیتال خواهد داشت. طبق شایعات، این گوشی اولین محصولی خواهد بود که دوربین سلفی آن زیر صفحه‌نمایش قرار گرفته است.

گلکسی زد فولد ۳ به اسنپ‌دراگون ۸۸۸ مجهز خواهد شد و احتمالا ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی خواهد داشت. گوشی تاشوی سامسونگ به اندروید ۱۱ و OneUl 3.5 مجهز خواهد شد. متاسفانه تاکنون اطلاعات بیشتری از این گوشی منتشر نشده است

 

  1. هنوز هیچ نظری ارسال نشده است